Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
531785
10242
163
Jelzés nélkül: Őszí táj. Olaj, vászon. 60x80 cm keretben
531448
10243
163
XX. sz eleje: Jelzés nélkül: Fehér ruhás lány. Tempera, papír. 12x16 cm paszpartuban 517266
10244
163
Ismeretlen jelzéssel: Ex Libris Joe and Will Exter, rézkarc-papír 9x13cm
503580
10245
163
503556
10246
163
60000
431647
10247
163
Jelzés nélkül, olaj-vászon (kis szakadás) 40x50 cm
455112
10248
163
411194
10249
163
XX. sz. eleje, jelzés nélkül: Kastély a parton, olaj-furnér, keretben 70x53 cm
436963
10250
163
XX. sz. eleje. Jelzés nélkül: Kastély az Adriánál, olaj-vászon, keretben 50x70 cm
500498
10251
163
Jelzés nélkül: Tavaszi rét, akvarell farost , 34x32,5cm
503578
10252
163
XX. sz eleje. Jelzés nélkül: Városszéli táj. Olaj, farost. 70x40 cm Jó keretben
503616
10253
163
Jelzés nélkül: Erdőben, olaj, farost. ÜVegezett keretben 40x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF