Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
532971
10193
163
70000
Szüts Miklós (1945): Tavaszi reggelen, pasztellkollázs fatáblán, jelzett, üvegezett keretben 109x79cm 399590
10194
163
445027
10195
163
F. Tahant jelzéssel: Udvarló, ceruza-papír 19x30 cm
477488
10196
163
1964 Tamási Gyula (Giulio Tomasi) szobrászművész tusrajza üvegezett keretben 25x32 cm
481628
10197
163
T. G. jelzéssel: Psycho. Akril, vászon. Jelzett. 40x50 cm
481630
10198
163
T. G. jelzéssel: Lagos. Akril, vászon. Jelzett. 50x60 cm
471648
10199
163
13000
461720
10200
163
Tornyai jelzéssel: Akvarell-karton 33x23 cm
528965
10201
163
30000
Turcsán Miklós (1944): Folyópart. Olaj, farost. jelzett. Keretben. 80x60 cm
452991
10202
163
V. Merkas: Basiash im Banat határőrbódé katonákkal, rézkarc-papír, 13x18cm
533739
10203
163
Vadász Endre (1901-1944): "A sebet, melyet a halál ütött, csak a halál gyógyíthatja meg", gyászkártya, színezett rézmetszet, 9x13,5cm 533749
10204
163
Vadász Endre (1901-1944): Ex Musicus Debreceni Izraelita Polgári Leányiskola, linómetszet, jelzett, 8,5x8,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF