Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

Szüts Miklós (1945): Tavaszi reggelen, pasztellkollázs fatáblán, jelzett, üvegezett keretben 109x79cm
10193.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10194.

Rufpreis:
3 000 HUF

F. Tahant jelzéssel: Udvarló, ceruza-papír 19x30 cm
10195.

Rufpreis:
1 000 HUF

1964 Tamási Gyula (Giulio Tomasi) szobrászművész tusrajza üvegezett keretben 25x32 cm
10196.

Rufpreis:
4 000 HUF

T. G. jelzéssel: Psycho. Akril, vászon. Jelzett. 40x50 cm
10197.

Rufpreis:
8 000 HUF

T. G. jelzéssel: Lagos. Akril, vászon. Jelzett. 50x60 cm
10198.

Rufpreis:
8 000 HUF

10199.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Tornyai jelzéssel: Akvarell-karton 33x23 cm
10200.

Rufpreis:
1 800 HUF

Turcsán Miklós (1944): Folyópart. Olaj, farost. jelzett. Keretben. 80x60 cm
10201.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

V. Merkas: Basiash im Banat határőrbódé katonákkal, rézkarc-papír, 13x18cm
10202.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): "A sebet, melyet a halál ütött, csak a halál gyógyíthatja meg", gyászkártya, színezett rézmetszet, 9x13,5cm
10203.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Ex Musicus Debreceni Izraelita Polgári Leányiskola, linómetszet, jelzett, 8,5x8,5cm
10204.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF