Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

Petry Béla Albert (1902-1996): Dr Páthy Ernő könyvtárából, rézkarc-papír, jelzett, dedikált 11,5x8,5cm
10145.

Rufpreis:
1 400 HUF

Péczely Antal (1891-1944): Templombelső. olaj, vászon, jelzett. 40x50cm keretben
10146.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Porkl jelzéssel: "A kert" kutya, grafit-papír, üvegezett keretben 25x31cm
10147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pólya Iván (1889-1939): Kávézó nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Ivan Polya: Coffe-drinker. Oil, canvas. Signed 40x55 cm
10148.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Raksányi Lajos (1895-1986): Fenyőliget, olaj-vászon, jelzett, keretben 85x69
10149.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Rácz Vilmos 1941 jelzéssel: Füred. olaj, farost jelzett 50x60 cm keretben
10150.

Rufpreis:
6 000 HUF

Remsey Jenő (1885-1980): Erdei házikó; rézkarc-papír, jelzett, 25x38 cm Üvegezett keretben
10151.

Rufpreis:
5 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Ház a parton, olaj-farost, jelzett, keretben 66x86cm
10152.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10153.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ritea L. jelzéssel: Falusi ház, olaj-karton, 54x45cm (sérült!)
10154.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rose Reinhold (1894-1959): Frohe Weihnacht Paul Déry, üdvözlőkártya, színezett fametszet, 10x13,5cm
10155.

Rufpreis:
1 200 HUF

Róka Károly: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. 80x60 cm Kissé kopott keretben
10156.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF