Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
517274
10145
163
Petry Béla Albert (1902-1996): Dr Páthy Ernő könyvtárából, rézkarc-papír, jelzett, dedikált 11,5x8,5cm
519138
10146
163
60000
Péczely Antal (1891-1944): Templombelső. olaj, vászon, jelzett. 40x50cm keretben
516041
10147
163
Porkl jelzéssel: "A kert" kutya, grafit-papír, üvegezett keretben 25x31cm
467887
10148
163
70000
Pólya Iván (1889-1939): Kávézó nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Ivan Polya: Coffe-drinker. Oil, canvas. Signed 40x55 cm
530201
10149
163
30000
Raksányi Lajos (1895-1986): Fenyőliget, olaj-vászon, jelzett, keretben 85x69 517446
10150
163
Rácz Vilmos 1941 jelzéssel: Füred. olaj, farost jelzett 50x60 cm keretben
503564
10151
163
Remsey Jenő (1885-1980): Erdei házikó; rézkarc-papír, jelzett, 25x38 cm Üvegezett keretben
509213
10152
163
30000
Réti Mátyás (1922-2002): Ház a parton, olaj-farost, jelzett, keretben 66x86cm 493167
10153
163
50000
530088
10154
163
Ritea L. jelzéssel: Falusi ház, olaj-karton, 54x45cm (sérült!) 533767
10155
163
Rose Reinhold (1894-1959): Frohe Weihnacht Paul Déry, üdvözlőkártya, színezett fametszet, 10x13,5cm
503636
10156
163
Róka Károly: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. 80x60 cm Kissé kopott keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF