Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
534134
10121
163
Mesterházy Dénes: Téli táj, olaj-vászon, jelzett, keretben 38x47cm 503621
10122
163
Mohácsi Sándor: Szölőtőkék hóban. Olaj, vászon, 60x80 cm 426546
10123
163
478586
10124
163
15000
530043
10125
163
Molnár Zoltán (1970): Éjszakai séta, tempera-karton, dedikált 31,5x31cm 530095
10126
163
Nagy István jelzéssel: Krisztus-fej, pasztell-akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 47,5x59cm 393232
10127
163
Nagy Sándor (1948): Sétány, tempera-papír, keretben 55x72 cm
488901
10128
163
25000
Nagy Vilmos (1874-1953): Ifjú tanonc. Olaj, vászon. Jelzett. 50x70 cm
529922
10129
163
30000
Nándory Sándor: Csendélet, olaj-vászon, jelzett, keretben 97x78cm 519172
10130
163
14000
Németh jelzéssel: Látomások. olaj, vászon sérült, jelzett, keretben, 60x90 cm 440367
10131
163
Németh Mátyás vajdasági festő: Esztergomi Bazilika, akvarell-papír, paszpartuban, jelzett, 17x24cm
477638
10132
163
Novák Henrik (1938): Éljen Május 1. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. Jelzett. Hajtásnyomok. 60x90 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF