Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

Bohumil Hradecny (1876-1960): Ex Libris Olga Hradecna, linómetszet, jelzett, 11.5x15cm
10024.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bódi Ágnes (1957-1998): A teher, rézkarc-papír, üvegezett keretben 22x28,5cm
10025.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bóka Dezső (1935): Árpilisi táj, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 47x63cm
10026.

Rufpreis:
10 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Tóparti táj, jelzett, rézkarc-papír 36x42 cm üvegezett keretben
10027.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Őszi rózsák, színezett linómetszet, üvegezett keretben, 46x36 cm
10028.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982) : Virágcsendélet. Színes linómetszet  üvegezett keretben 41x52cm
10029.

Rufpreis:
2 000 HUF

Carl Otto Hultén (1916): Ex Libris Knut Dubbe, litográfia, jelzett, 9x14,5cm
10030.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cca 1940 Clot. Wagner jelzéssel: Tájkép, olaj, vászon, Nagyméretű, igényes fa keretben 160x60 cm
10031.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

10032.

Rufpreis:
35 000 HUF
94,85
109,38

Csáji Attila: Ifjú szívekben élek: 23 rajz Ady Endre verseihez (5db hiányzik)
10033.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csányi Lajos (1887-?): Női portré, olaj, farost, jelzett. Hátoldalán: Iskola, ősszel. 38x52 cm
10034.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cseke E. 1930. jelzéssel: A Teverén, olaj-vászon, keretben, 45x35cm
10035.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF