Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
517249
10024
163
Bohumil Hradecny (1876-1960): Ex Libris Olga Hradecna, linómetszet, jelzett, 11.5x15cm
517009
10025
163
Bódi Ágnes (1957-1998): A teher, rézkarc-papír, üvegezett keretben 22x28,5cm 516244
10026
163
Bóka Dezső (1935): Árpilisi táj, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 47x63cm
517368
10027
163
Boldizsár István (1897-1984): Tóparti táj, jelzett, rézkarc-papír 36x42 cm üvegezett keretben 493648
10028
163
Bordás Ferenc (1911-1982): Őszi rózsák, színezett linómetszet, üvegezett keretben, 46x36 cm
496290
10029
163
Bordás Ferenc (1911-1982) : Virágcsendélet. Színes linómetszet üvegezett keretben 41x52cm 533762
10030
163
Carl Otto Hultén (1916): Ex Libris Knut Dubbe, litográfia, jelzett, 9x14,5cm
531281
10031
163
25000
Cca 1940 Clot. Wagner jelzéssel: Tájkép, olaj, vászon, Nagyméretű, igényes fa keretben 160x60 cm
489065
10032
163
35000
517509
10033
163
Csáji Attila: Ifjú szívekben élek: 23 rajz Ady Endre verseihez (5db hiányzik)
496104
10034
163
Csányi Lajos (1887-?): Női portré, olaj, farost, jelzett. Hátoldalán: Iskola, ősszel. 38x52 cm
534112
10035
163
Cseke E. 1930. jelzéssel: A Teverén, olaj-vászon, keretben, 45x35cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF