Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
500033
10012
163
500225
10013
163
Bakányi Gyula (1955): Leányfej, olaj, papír, hátul jelzett (15 évesen festette), 20x22 cm
530774
10014
163
Baky Albert (1868-1944): Sukoró 1916, olaj-farost, jelzett, keretben 45x34,5cm 530760
10015
163
Baky Albert (1868-1944): Viharos tengeren, olaj-karton, jelzett, 56x38cm 530620
10016
163
Baky Albert (1868-1944): Sivatagi jelenet, olaj-farost, jelzett, üvegezett keretben 24x21,5cm 530629
10017
163
Baky Albert (1868-1944): A piramisoknál, olaj-farost, jelzett, üvegezett keretben 24x21,5cm 530793
10018
163
Baky Győző (1902-1972): Fájdalmas Szűzanya, selyemkép, jelzett, üvegezett keretben, 49x57cm
532872
10019
163
1932 Barsik... jelzéssel: Siratók, rézkarc, papír 31x42 cm
496253
10020
163
A. Bartal jelzéssel: Bibliai jelenet, olaj, vászon, jelzett, 75x56 cm
531745
10021
163
38000
517374
10022
163
1500
Berendik jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, farost, 34x45 cm
495901
10023
163
17000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF