Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

10012.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bakányi Gyula (1955): Leányfej, olaj, papír, hátul jelzett (15 évesen festette), 20x22 cm
10013.

Rufpreis:
4 000 HUF

Baky Albert (1868-1944): Sukoró 1916, olaj-farost, jelzett, keretben 45x34,5cm
10014.

Rufpreis:
8 000 HUF
13

Baky Albert (1868-1944): Viharos tengeren, olaj-karton, jelzett, 56x38cm
10015.

Rufpreis:
6 000 HUF

Baky Albert (1868-1944): Sivatagi jelenet, olaj-farost, jelzett, üvegezett keretben 24x21,5cm
10016.

Rufpreis:
3 000 HUF

Baky Albert (1868-1944): A piramisoknál, olaj-farost, jelzett, üvegezett keretben 24x21,5cm
10017.

Rufpreis:
3 000 HUF

Baky Győző (1902-1972): Fájdalmas Szűzanya, selyemkép, jelzett, üvegezett keretben, 49x57cm
10018.

Rufpreis:
12 000 HUF

1932 Barsik... jelzéssel: Siratók, rézkarc, papír 31x42 cm
10019.

Rufpreis:
3 000 HUF

A. Bartal jelzéssel: Bibliai jelenet, olaj, vászon, jelzett, 75x56 cm
10020.

Rufpreis:
5 000 HUF

10021.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Berendik jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, farost, 34x45 cm
10022.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

10023.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF