Baky Albert (1868-1944): Sivatagi jelenet, olaj-farost, jelzett, üvege... https://www.darabanth.com/de/163-Fernauktion/163.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1600122/Baky-Albert-1868-1944-Sivatagi-jelenet-olaj-farost-jelzett-uvegezett-keretben-24x21-5cm~II530620
530620
10016
163
Beschreibung: Baky Albert (1868-1944): Sivatagi jelenet, olaj-farost, jelzett, üvegezett keretben 24x21,5cm
: Sys