Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

XIX. sz. vége: Sinha? jelzéssel: Arab piactér. Olaj-vászon, nagyon szép faragott fa keretben 110x85 cm
10279.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

XX. sz eleje: gobelin üvegezett keretben 40x50cm
10280.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1940 Jelzés nélkül: Horthy Miklós ceruza-papír, üvegezett keretben 20x30 cm
10281.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Tóparti ház, tempera-papír, üvegezett keretben 26x34cm
10282.

Rufpreis:
1 000 HUF

10283.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10284.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Mirelite. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika.  60x90 cm
10285.

Rufpreis:
6 000 HUF

10286.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF