Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
435150
10279
163
60000
XIX. sz. vége: Sinha? jelzéssel: Arab piactér. Olaj-vászon, nagyon szép faragott fa keretben 110x85 cm 455518
10280
163
XX. sz eleje: gobelin üvegezett keretben 40x50cm
418895
10281
163
cca 1940 Jelzés nélkül: Horthy Miklós ceruza-papír, üvegezett keretben 20x30 cm
509158
10282
163
Jelzés nélkül: Tóparti ház, tempera-papír, üvegezett keretben 26x34cm
509343
10283
163
46000
449977
10284
163
cca 1916 Jelzés nélkül: Osztrák katonaélet, ceruza-papír, keretben 45x33 cm 485232
10285
163
Jelzés nélkül: Mirelite. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. 60x90 cm
449484
10286
163
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF