Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
10229.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Ismeretlen jelzéssel: Jr. A. H. Schelling wenscht een gelukkig jaar 1939, üdvözlőkártya, linómetszet, 11x13cm
10230.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Keresztek akvarell-papír (piszkos) 22x30 cm
10231.

Rufpreis:
800 HUF

Kisvárosi tér, gobelin üvegezett keretben 23x26cm
10232.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vidéki táj, gobelin üvegezett keretben 23x18cm
10233.

Rufpreis:
2 000 HUF

Falusi házat ábrázoló gobelin üvegezett keretben 23x18cm
10234.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1800 Onore, színezett rézmetszet 15x23cm
10236.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Erdőőri lak Szomolnokon 1909-ben, akvarell-papír, üvegezett keretben 22x28,5cm
10237.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Vidéki tavasz, olaj-karton 35x25cm
10238.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Hófedte táj, olaj-karton 25x17,5cm
10239.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel a 19. század végéről: Falusi táj, olaj zsákvásznon, keretben 56x42cm
10240.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon. Keretben 70x50 cm
10241.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF