Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
426778
10229
163
7500
Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
533775
10230
163
Ismeretlen jelzéssel: Jr. A. H. Schelling wenscht een gelukkig jaar 1939, üdvözlőkártya, linómetszet, 11x13cm
419851
10231
163
Jelzés nélkül: Keresztek akvarell-papír (piszkos) 22x30 cm
512501
10232
163
Kisvárosi tér, gobelin üvegezett keretben 23x26cm
512486
10233
163
Vidéki táj, gobelin üvegezett keretben 23x18cm
512482
10234
163
Falusi házat ábrázoló gobelin üvegezett keretben 23x18cm
521272
10236
163
cca 1800 Onore, színezett rézmetszet 15x23cm 530703
10237
163
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőőri lak Szomolnokon 1909-ben, akvarell-papír, üvegezett keretben 22x28,5cm 530668
10238
163
Jelzés nélkül: Vidéki tavasz, olaj-karton 35x25cm
530666
10239
163
Jelzés nélkül: Hófedte táj, olaj-karton 25x17,5cm
531069
10240
163
Ismeretlen jelzéssel a 19. század végéről: Falusi táj, olaj zsákvásznon, keretben 56x42cm
531841
10241
163
Jelzés nélkül: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon. Keretben 70x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF