Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

10133.

Rufpreis:
6 000 HUF

O. Feil jelzéssel: Küchelhaus Krems-Stein 1730 / Ludwig Spindelberger 1956, fametszet, 8x12cm
10134.

Rufpreis:
1 200 HUF

Orbán Attila (1958): Plaited mask, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
10135.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Orbán Attila (1958): Négy alak, akril-vászon, jelzett 95x115 cm
10136.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10137.

Rufpreis:
4 000 HUF

Óvári László(1926-88): Téli tájkép. olaj, farost, jelzett. 55x75 cm
10138.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Dr. P. Benedek jelzéssel: Férfi portré, akvarell-papír, üvegezett keretben 26x35
10139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pálinszki György: Tóparti táj, olaj-vászon 61x41cm
10140.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pálnagy Zsigmond (1896-1959): Aratás után olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 75x95 cm (kis szakadással)
10141.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Papp Sándor: Az író és kertje, olaj-vászon-farost, jelzett, 60x80 cm
10142.

Rufpreis:
10 000 HUF

Parányi jelzéssel: Virág csendélet. Olaj- farost , jelzett,keretben 66x80cm
10143.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pápai Éva: Ex libris P. Ultsch, linómetszet, jelzett, 10,5x15cm
10144.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF