Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
477639
10133
163
533681
10134
163
O. Feil jelzéssel: Küchelhaus Krems-Stein 1730 / Ludwig Spindelberger 1956, fametszet, 8x12cm
447904
10135
163
44000
Orbán Attila (1958): Plaited mask, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
470960
10136
163
44000
Orbán Attila (1958): Négy alak, akril-vászon, jelzett 95x115 cm
449460
10137
163
493155
10138
163
40000
516030
10139
163
Dr. P. Benedek jelzéssel: Férfi portré, akvarell-papír, üvegezett keretben 26x35
530101
10140
163
Pálinszki György: Tóparti táj, olaj-vászon 61x41cm 458341
10141
163
90000
Pálnagy Zsigmond (1896-1959): Aratás után olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 75x95 cm (kis szakadással)
455786
10142
163
495152
10143
163
Parányi jelzéssel: Virág csendélet. Olaj- farost , jelzett,keretben 66x80cm
517229
10144
163
Pápai Éva: Ex libris P. Ultsch, linómetszet, jelzett, 10,5x15cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF