Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

Rónai Antal: Tisztás, olaj-farost, jelzett, keretben 50x80cm
10157.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rozanits Tibor (1931): Öböl partján. rézkarc-papír, jelzett 23x35 cm keretben
10158.

Rufpreis:
4 000 HUF

10159.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Görög házak, olaj-farost, jelzett, keretben 82x62cm (Nagyházi Eredetiség igazolással)
10160.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

S. J. Budinscina 1905 jelzéssel: Dombok között, akvarell-papír, üvegezett keretben 33,5x24,5cm
10161.

Rufpreis:
3 000 HUF

S. J. Szomolnok 1929 jelzéssel: Hegyvidéki táj, akvarell-papír, üvegezett keretben 26x22cm
10162.

Rufpreis:
3 000 HUF

S. J. Szomolnok 1908 jelzéssel: Hekerova, akvarell-papír, üvegezett keretben 22x28,5cm
10163.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somogyi János (1928): Dombos táj olaj-farost, jelzett, keretben 70x50 cm (Képcsarnokos címkével)
10164.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10165.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Lépcső, olaj-vászon, jelzett, 40x50cm
10166.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10167.

Rufpreis:
10 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): Kürthordozó busók, linómetszet, jelzett, 63x48cm
10168.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF