Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
529464
10157
163
Rónai Antal: Tisztás, olaj-farost, jelzett, keretben 50x80cm 517441
10158
163
Rozanits Tibor (1931): Öböl partján. rézkarc-papír, jelzett 23x35 cm keretben 395551
10159
163
526049
10160
163
110000
Schéner Mihály (1923-2009): Görög házak, olaj-farost, jelzett, keretben 82x62cm (Nagyházi Eredetiség igazolással)
530691
10161
163
S. J. Budinscina 1905 jelzéssel: Dombok között, akvarell-papír, üvegezett keretben 33,5x24,5cm 530709
10162
163
S. J. Szomolnok 1929 jelzéssel: Hegyvidéki táj, akvarell-papír, üvegezett keretben 26x22cm
530712
10163
163
S. J. Szomolnok 1908 jelzéssel: Hekerova, akvarell-papír, üvegezett keretben 22x28,5cm
419952
10164
163
30000
Somogyi János (1928): Dombos táj olaj-farost, jelzett, keretben 70x50 cm (Képcsarnokos címkével)
514672
10165
163
514680
10166
163
id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Lépcső, olaj-vászon, jelzett, 40x50cm
514682
10167
163
514699
10168
163
Swierkiewicz Róbert (1942-): Kürthordozó busók, linómetszet, jelzett, 63x48cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF