S. J. Budinscina 1905 jelzéssel: Dombok között, akvarell-papír, üvegez... https://www.darabanth.com/de/163-Fernauktion/163.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1600122/S-J-Budinscina-1905-jelzessel-Dombok-kozott-akvarell-papir-uvegezett-keretben-33-5x24-5cm~II530691
530691
10161
163
Beschreibung: S. J. Budinscina 1905 jelzéssel: Dombok között, akvarell-papír, üvegezett keretben 33,5x24,5cm
: Sys