Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
366768
10048
163
35000
Dienes János (1884-1962): Virágcsendélet, olaj, vászon, jelzett, (hátoldalt egy másik kép nyomai láthatóak) keretben, 70x85 cm
472568
10049
163
Egyed László (1953-): Tükrös akt, pasztell, papír, jelzett, keretben, 30x40 cm
528147
10050
163
30000
Endrey Sándor (1867-1940): Önarckép. Olaj, farost. Jelzett. 30x40 cm üvegezett keretben 494608
10051
163
Farkas Sarolta (1948-): Bohóc, olaj-farost, d: 43cm
494609
10052
163
494605
10053
163
494607
10054
163
530030
10055
163
Fehér Ilona (1913-1983): Budapesti látkép, rézkarc-papír, üvegezett keretben 47x36,5cm 533674
10056
163
A. Filippi jelzéssel: Ex libris Jouse Bernard, linómetszet, 8x12cm
519015
10057
163
80000
Fried Pál (1893-1976): Akt. Pasztell, papír (felkasírozva), jelzett. 47x65 cm üvegezett keretben
408867
10058
163
14000
Fülöp Jenő (1884-1949), Erdőmélyen, olaj-funér, jelzett, keretben 43x33 cm (kis festékhibákkal)
354129
10059
163
19000
Gábriel 1959 jelzéssel: Akt, olaj-vászon, keretben 75x90 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF