Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

10048.

Rufpreis:
35 000 HUF
94,85
109,38

10049.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Endrey Sándor (1867-1940): Önarckép. Olaj, farost. Jelzett. 30x40 cm üvegezett keretben
10050.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Farkas Sarolta (1948-): Bohóc, olaj-farost, d: 43cm
10051.

Rufpreis:
4 000 HUF

10052.

Rufpreis:
4 000 HUF

10053.

Rufpreis:
4 000 HUF

10054.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fehér Ilona (1913-1983): Budapesti látkép, rézkarc-papír, üvegezett keretben 47x36,5cm
10055.

Rufpreis:
3 000 HUF

A. Filippi jelzéssel: Ex libris Jouse Bernard, linómetszet, 8x12cm
10056.

Rufpreis:
1 200 HUF

10057.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Fülöp Jenő (1884-1949), Erdőmélyen, olaj-funér, jelzett, keretben 43x33 cm (kis festékhibákkal)
10058.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gábriel 1959 jelzéssel: Akt, olaj-vászon, keretben 75x90 cm
10059.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF