Festmények és grafikák

Tételek száma: 427

Legány Zoltán (1911-1993): Balatonlelle, 1965. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró szakadással. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 30×21 cm
10218.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Legány Zoltán (1911-1993): Balatonföldvár-Szántódpuszta, 1984. Tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24×33 cm
10219.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Eyke Lemm (1926) imsert német festő: Borozók. Olaj, vászon. Fa keretben: 60cm x 50cm
10220.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
10221.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Lieber Éva (1932-2005): Tavaszi borulat. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 33x47,5 cm
10222.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Ligeti Miklós (1982-): Hajók, 2003. Alumímiunkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I./IV. számozással. 30x17 cm
10223.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Losonci Lilla (1930-): Velence. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×30 cm
10224.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Lukács Tibor (1960-): Alakok (cím nélkül), 2003. Festett fa, fa hordozón Jelezve jobbra lent. Apró kopásnyomokkal. Fakeretben. 40×28 cm
10225.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Lukácsy János (1884-1944): Ceglédi virágos udvar, háttérben a református templommal. Olaj, karton, jelezve balra lent. Kissé vetemedett. Dekoratív fakeretben. 49x65 cm
10226.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Lukovszky László (1922-1981): Itt születtem én, ezen a tájon (Petőfi). Rézkarc, papír, jelzett. 20x29,5 cm
10227.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Lunczer Anikó (1942-): Badacsony, 1971. Linómetszet, papír, jelzett, foltos, sérült, vetemedett. Paszpartuban, 30×41 cm
10228.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lux Antal (1935-): Gombák (Pilze), 1975. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett. Számozott: 4/9. 19,5x20,5 cm.
10229.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft