Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2806717
10218
434
4600
Legány Zoltán (1911-1993): Balatonlelle, 1965. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró szakadással. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 30×21 cm 2806721
10219
434
4200
Legány Zoltán (1911-1993): Balatonföldvár-Szántódpuszta, 1984. Tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24×33 cm 2786414
10220
434
32000
Eyke Lemm (1926) imsert német festő: Borozók. Olaj, vászon. Fa
keretben: 60cm x 50cm 2736000
10221
434
Leszkovszky György (1891-1968): Templombelső, 1915. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 36,5x22 cm 2804364
10222
434
Lieber Éva (1932-2005): Tavaszi borulat. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 33x47,5 cm 2806652
10223
434
Ligeti Miklós (1982-): Hajók, 2003. Alumímiunkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I./IV. számozással. 30x17 cm 2781264
10224
434
Losonci Lilla (1930-): Velence. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×30 cm 2612986
10225
434
40000
Lukács Tibor (1960-): Alakok (cím nélkül), 2003. Festett fa, fa hordozón Jelezve jobbra lent. Apró kopásnyomokkal. Fakeretben. 40×28 cm 2738703
10226
434
Lukácsy János (1884-1944): Ceglédi virágos udvar, háttérben a református templommal. Olaj, karton, jelezve balra lent. Kissé vetemedett. Dekoratív fakeretben. 49x65 cm 2806731
10227
434
Lukovszky László (1922-1981): Itt születtem én, ezen a tájon (Petőfi). Rézkarc, papír, jelzett. 20x29,5 cm 2706384
10228
434
Lunczer Anikó (1942-): Badacsony, 1971. Linómetszet, papír, jelzett, foltos, sérült, vetemedett. Paszpartuban, 30×41 cm 2701359
10229
434
19000
Lux Antal (1935-): Gombák (Pilze), 1975. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett. Számozott: 4/9. 19,5x20,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft