Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2784801
10073
434
11000
Dudás László (1935-): Op-art formák (cím nélkül), 1972. Golyóstoll, papír, jelzett, Dudás László autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm. 2788408
10074
434
Duray Tibor (1912-1988): Szigligeti várrom. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 24x32,5 cm 2781143
10075
434
E. Horváth István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×26 cm 2803755
10076
434
48000
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, fakeretben. 27x37 cm 2801924
10077
434
Egresi Zsuzsa (1954-): Horoszkóp: Nyilas hava. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány P.A. jelzéssel. Üvegezett fakeretben, 16x16 cm. 2784325
10078
434
Élesdy István (1912-1987): San Marino. Akvarell, papír. Jelzett. 35×41 cm. Üvegezett fakeretben. 2740764
10079
434
Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Kisgyerek nyuszival. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Sarkaiban vágott. 62×40 cm 2784973
10080
434
Endrédy György (1910-1988): Csendélet, Tihany, 1973. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva, Endrédy György autográf ajándékozási soraival 1973-ból. 15x11 cm. 2803782
10082
434
80000
Faragó Géza (1877-1928): Árkádok közt. Vegyes technika, selyem? vászon, jelzett: Faragó Paris, üvegezett sérült fakeretben, 19x14 cm 2804284
10083
434
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán Pápai Antal műgyűjtő címkéjével és szignójával, üvegezett keretben, 15×23 cm 2802116
10084
434
Fehér Ilona (1913-1983): Árvíz II. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/100), üvegezett keretben, 29×34,5 cm 2734702
10085
434
Fehér Ilona (1913-1983): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap teteje kissé foltos, 22,5x30,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft