Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2620215
10098
434
Gaál Imre Péter (1921-2013): Városrészlet. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 60x80 cm 2735917
10099
434
Gábor Marianne (1917-2014): Puskás Tivadar 1845-1893. Rézkarc, papír. Jelzett. 33x24 cm 2778253
10100
434
Gacs Gábor (1930-2019): Csendélet miskakancsóval. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (40/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19,5×29 cm 2801949
10101
434
Galambos Margit (?-?): Hangulatos utcácska, 1921. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Karton foltos és sérült, mű ép. 14x9 cm. 2801982
10102
434
Galambos Margit (?-?): Art deco figura, Jack London A felfedezés c. könyv borítótervéhez, 1924 k. Tempera, papír, jelzés nélkül, foltos, 12,5x11 cm. 2801958
10103
434
Galambos Margit (?-?): Anya gyermekével, 1920-25 körül. Vegyes technika, papír, jelzett, papírra kasírozva. Lapszéli apró sérüléssel. 32x23,5 cm. 2801961
10104
434
Galambos Margit (?-?): Art deco alak, 1925 körül. Ceruza, papír, jelzett, papírra kasírozva. 13,5x11,5 cm. 2687333
10105
434
14000
Galbavy Gyula (1883 - ): Keleti utca. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x24cm 2530718
10106
434
32000
Gál János (1894-1976): Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 54x61 cm 2555644
10107
434
Gémes Gyula Mihály (?-?): Virágcsendélet. Olaj, papír, üvegezett sérült keretben, üvegen repedés, jelzett, 48x38cm 2786420
10108
434
36000
Paul Gericke (1876-1949) ismert, árverezett német festőművész:
Virágcsendélet barkaágakkal. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben,
70cm x 60cm 2806442
10109
434
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1965): Ebédelők. Rézkarc, papír, jelzett (Glatz Oszkár, Prihoda István), számozott (134/150). Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 22×19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft