Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2807268
10025
434
90000
Bánovszky Miklós (1895-1995): Szentendrei utca, olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 70x90 cm 2781263
10026
434
Bánsági András (1934-1993): Magyar gazda udvar. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 21x30 cm. Üvegezett fakeretben 2803679
10027
434
28000
Bartis Ilona (-): Virágcsendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x50 cm 2796688
10028
434
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 19/100. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked 2785330
10029
434
Baska József (1935-2017): Formák (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, karton, jelzett. Baska József autográf ajándékozási soraival. Papírra kasírozva. 22x20 cm. 2786423
10030
434
28000
Franz Beck ( 1893-1983) ismert német festőművész: Legelő
birkanyájjal. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben: 70cm x 50cm 2803807
10031
434
11000
Benedek Attila (:): Erdő. Olaj, farost, dekoratív keretben. Jelzett, 49x30 cm 2792143
10032
434
Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett, sérült dekoratív keretben, 38x53 cm 2763264
10033
434
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (16/40). Lapméret: 65×50 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40). 2803797
10034
434
Bezdány József (1900 k.-?): Cinka Panna 1941. Festett intarzia, fa, jelzett, 34x23 cm 2806747
10035
434
Biai-Föglein István (1905-1974): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. 28×19 cm 2802190
10036
434
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 37,5×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft