Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2793397
10049
434
Conrád Gyula (1877-1959): Róma környéke. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos. 23,5x30 cm 2805050
10050
434
4800
Csavlek András (1942- ): Balatonpart. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 27,5x38 cm 2805056
10051
434
Csavlek András (1942- ): Kabát a széken. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, lapszéli kisebb szakadással. 32x24 cm 2805935
10052
434
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok, 1993. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 30×21 cm 2805945
10053
434
15000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Három alak. Olaj, farost, jelzés nélkül, sérült, 42,5×29,5 cm 2746609
10054
434
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női aktok, 1993. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, 60x50 cm 2746616
10055
434
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arcok és alakok, 2003. Olaj, falemez, jelezve balra lent, 52,5x49 cm 2721836
10056
434
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül. 55x49 cm 2804706
10057
434
19000
Csíky Sándor (?-1976): Őszi táj, Mátrafüred. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 38x44 cm. 2784981
10058
434
Csillag Józsefné Mágócsy Etus (1900 k-?): Alföldi táj. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva, Mágócsy Etus autográf ajándékozási soraival 1975-ből. 16,5x16 cm. 2782836
10059
434
15000
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Méz kostolgatók. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók). 29,5x45 cm 2685917
10060
434
6500
Csontos Veronika (-): Szürrealizmus. Tus, papír, üvegezett keretben, jelzett. 59x41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft