Gy. Riba János (1905-1973): Dr. Ganger Jenő, több kitüntetéssel dekorált orvos ezredesportréja, 1930 körül. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 70x50 cm
Gy. Molnár István (1933-2010): Kossuth felhívására a Nép támogatásával elfogadják a Függetlenségi Nyilatkozatot (Debrecen, 1849. ápr. 14.). Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban.20x29 cm
Györgyfy György (1896-1981): Tabáni részlet. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Blattner Gyula budapesti képkeretező 1930 körüli címkéjével. 31,5×26 cm
Győri Márton (1979-), 2 db mű egy keretben: Betegség-kirajzoló kalap és Ádám-láz kalap, 1995. Vegyes technika, papír. Jelzett. Bal oldali mű tetején felületi sérüléssel. Fa keretben. 82x27 cm