Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2804573
10110
434
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színezett rézkarc, papír, jelzett: Glatz Oszkár. Lap széle kissé sérült és foltos. 34×27,5 cm 2803773
10111
434
22000
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Tavaszi táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 59x49 cm 2805645
10112
434
Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x54 cm 2805660
10113
434
Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Szentháromság tér. Akvarell, tus, papír, jelzett, 15x21 cm 2805664
10114
434
Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Dunapart. Akvarell, tus, papír, jelzett, 15x21 cm 2807511
10115
434
Stefan Grecu (?-?): Keszthelyi Festetics-kastély bejárati kapuja. Akvarell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 23x9 cm 2807540
10116
434
Stefan Grecu (?-?): Keszthely, Magyarok Nagyasszonya Plébániatemplom. Akvarell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 23,5x15,5 cm 2806336
10117
434
Gross Arnold (1929-2015): Jan van Eyck emléklap. Színes rézkarc, papír. Autográf: Gábor Andrásnak 1984 Karácsony. Jelzett. 13x7 cm. Üvegezett fém keretben. 2808120
10118
434
38000
Guba György (?-?): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 60x80 cm Sérüléssel 2785113
10119
434
Gulyás Dénes (1927-2003): Csendélet, 1974. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, Gulyás Dénes autográf ajándékozási soraival és egy beazonosítandó aláírással. 22,5x14,5 cm. 2644271
10120
434
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2644322
10121
434
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Női portré. Vegyes technika, farost, jelzés nélkül. Szélein kissé sérült. 80x60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft