Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2803608
10086
434
Fényes Adolf (1867-1945): Reggelizők. Linómetszet, papír, sérült, jelzett, 23x28 cm 2804229
10087
434
Ficzek Ferenc (1947-1987): Szék. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 22x22 cm 2238336
10088
434
19000
Frank Frigyes (1890-1976): Pereházy Károly művészettörténész portréja, 1971. Szén, ceruza, papír, jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal: "(...) Károlynak őszinte tisztelettel." Üvegezett fa keretben. 47,5×36,5 cm 2684361
10089
434
22000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/40), lapméret: 35x50 cm 2697700
10090
434
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 33×17 cm / screenprint on paper, signed 2763241
10091
434
24000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 24/40, 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed, numbered: 24/40. 50x35 cm 2804235
10092
434
24000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 40×27 cm / screenprint on paper, signed 2750938
10093
434
Fülöp György (1923-): 1950 - indexen (erotikus karikatúra). Tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x14,5 cm. 2736765
10094
434
Für Emil (1967-): Intrikusok, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 43×61 cm Törésnyommal! 2792666
10095
434
Für Emil (1967-): Cionista Bocher (?), 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/14), művész szárazbélyegzőjével, lapszéli elszínezésőddel. 33×26 cm 2784759
10096
434
Füzesi Lajos (1931-2005): Műtermi erotikus karikatúra (cím nélkül). Gouache, golyóstoll, ceruza, kollázs, papír, jelezve jobbra középen. Füzesi Lajos autográf ajánlási soraival 1972-ből. Lapszéli törésnyommal, 30x21 cm. Hátoldalára ragasztva: Kallus László (1924-1998): Portré (festő vagy grafikus karikatúrája). Tus, papír. Jelzett. 10x7 cm 2802549
10097
434
3800
Gaál Domonkos (1940-2009): Győr. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 27×40cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft