Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2723210
10230
434
19000
Lux Antal (1935-): AE, 1978. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett és datált (A. Lux '78). Művészpéldány e.a. jelzéssel. 24x21,5 cm. 2802622
10231
434
Macskássy Izolda (1945-2021): Napraforgók. Selyemkollázs, jelzett. Üvegezett fakeretben. 14,5x9,5 cm 2492736
10232
434
40000
Madarász Gyula (1858-1931): Erdőrészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19 cm 2804257
10233
434
Máger Ágnes (1944-): Vízparti tükröződés. Olaj, farost. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 40x35 cm 2785007
10234
434
Makra János (1920-1991): Olvasó alak, 1967. Tus, papír, jelzett, papírra kasírozva, Makra János autográf ajándékozási soraival 1974-ből. 16,5x12 cm. 2791705
10235
434
60000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Galaxis. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalon autográf felirattal. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Dekoratív fakeretben, 55×70 cm 2804234
10236
434
60000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 46x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed 2786024
10237
434
46000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm 2786027
10238
434
50000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm 2803805
10239
434
11000
Marosán Gyula (1915-2003): Vízpart. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28,5x39 cm 2715486
10240
434
14000
Maróthy István (?-): Erdőbelső. Olaj, vászon. Kisé sérült. Dekoratív fakeretben. 34x42 cm 2687347
10241
434
Major Jenő (1918-1963): Szénakazal. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, keretben, 19x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft