Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2786208
10206
434
Kozma Lajos (1884-1948): Áldás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786209
10207
434
Kozma Lajos (1884-1948): Sziromhullás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786211
10208
434
Kozma Lajos (1884-1948): Egyesülés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786213
10209
434
Kozma Lajos (1884-1948): Megkötözve. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786214
10210
434
Kozma Lajos (1884-1948): Álom. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2629063
10211
434
Kőbányai Erdős Tibor ( - ): Adolf Hitler portré. Szén, papír, üvegezett fakeretben. Jelzett. 40x30cm 2784941
10212
434
Kőfalvy (Kőfalvi) Gyula (1920-1986): Dunakanyar, Surány, a világ közepe, 1986. Golyóstoll, fotó, kollázs, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal. 21x30 cm. 2808315
10213
434
Kron Jenő (1882-1974): Városi jelenet. Litográfia, papír, jelzett 21x15 cm 2804411
10214
434
26000
Krusnyák Károly (1889 - 1960): Pár népviseletben. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült, részben javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 80x62 cm 2804854
10215
434
Kunt Ernő (1920-1994): Guadalupe, 1979. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadásokkal, kissé foltos, hajtásnyommal. 39,5x17 cm 2804900
10216
434
Kunt Ernő (1920-1994): Ez a Balaton! Kréta, papír, jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal, hajtásnyommal, 21x30 cm 2803790
10217
434
Lajtay Sándor (?-?): Téli falu. Olaj, karton, jelzett. Díszes, kissé kopott fa keretben, 35x49 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft