Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2763255
10134
434
22000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. ex. jelzéssel, 33x41,5 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof 2786013
10135
434
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 41x29 cm 2808248
10136
434
Hámori Béla (1940-2004): Aranyló fa. Vegyes technika, vászon. Jelzett. 35x28 cm. 2806068
10137
434
Hankó Béla (1927-1993): Balaton. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan). Üvegezett fakeretben, 35×50 cm 2521913
10138
434
Hásznyuk László (1939- ): Téli ház. Akvarell, papír, jelzett. Sérült paszpartuban. 14x19cm 2784969
10139
434
Hegyi György (1922-2001): Szentendrei részlet. Tus, papír, jelzett, kartonra és papírra kasírozva, Hegyi György autográf ajándékozási soraival. Lap alján apró folttal. 23x15,5 cm. 2804236
10140
434
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, ca. 31x21 cm. 2785624
10141
434
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A.. 35x24,5 cm. Lap tetején egészen apró szakadással. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, with a very small tear on the top. 35x24,5 cm. 2710199
10142
434
44000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (26/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (26/40). 2786060
10143
434
70000
Hetényi Tibor (1891-1977): Életkép, 1972. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 57,5x71 cm 2786057
10144
434
70000
Hetényi Tibor (1891-1977): Vízparti táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 57,5x83,5 cm 2804249
10145
434
48000
Hetényi Tibor (1891-1977): Ebédelők. Akvarell, tus,, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 57x37,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft