48 000 Ft
129,73 EUR, 141,18 USD
Hetényi Tibor (1891-1977): Ebédelők. Akvarell, tus,, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 57x37,5 cm