Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2806827
10146
434
Hincz Gyula (1904-1986): Kompozíció (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett.Hullámos, foltos 29x34 cm 2786009
10147
434
90000
Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik 7/20 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói mappában, lapszéli kisebb elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! 2803738
10148
434
28000
Homan Károly (1894 - 1972): Absztrakt retró kerámia csendélet. Olaj, karton, jelzett, sérült!!. 49x35 cm 2750311
10149
434
Hubay Miklós (1922-): Velemi táj. Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Lapszéli szakadással. 48x63 cm 2743073
10150
434
Humayer Oszkár (?-?): Fiatal hölgy portréja, 1910-es évek. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. 38x33 cm 2665546
10151
434
34000
Hunyady István (1939 - ): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Hunyadi István. 80x60cm 2666074
10152
434
36000
Hunyady István (1939 - ): Tengerpart hajókkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Hunyadi István. 63x95cm 2698955
10153
434
13000
Imreh Zsigmond (1900-1965): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 37,5×28 cm 2804304
10154
434
38000
Imreh Zsigmond (1900-1965): Népkert, Miskolc. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 45×56 cm 2804286
10155
434
19000
Imreh Zsigmond (1900-1965): Diósgyőri templom. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán Miskolci Galéria címkéjével, üvegezett fakeretben, 30×42 cm 2804263
10156
434
15000
Imreh Zsigmond (1900-1965): Csendélet virágokkal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42×32 cm 2802097
10157
434
3400
Iván Szilárd (1912-1988): Vízisíző (Balaton). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft