Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2710191
10290
434
32000
Pekáry István (1905-1981): Szent Család. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm 2733813
10291
434
30000
Pekáry István (1905-1981): Leánykérés - magyar népviselet Rézkarc, merített papír. Jelzett. üdvözlőlap, 1930-40 körül. 13x10 cm 2697630
10292
434
30000
Pekáry István (1905-1981): Szent István. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x9 cm 2806840
10293
434
Pablo Picasso (1881-1973): Claude and Paloma. Ofszet litográfia, papír. Sorszámozott 75/200.Jelzett a nyomaton. Tanúsítvánnyal. 50x35 cm / Ofset lithography with attest 2772808
10294
434
4600
Pintér Jenő (1881 - 1940): Iskolakezdés Szeptember 1. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, jelzett, 15,5x21 cm 2784889
10295
434
11000
Pleidell János (1915-2007): Önarckép, 1972. Filctoll, papír, jelezve jobbra lent, lap tetején Pleidell János autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm. 2789214
10296
434
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Elefánt, teve és lovas. Linómetszet, papír, jelzett. 14x17 cm 2789215
10297
434
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Pásztorok. Linómetszet, papír, jelzett. Lapszéli, grafikát nem érintő szakadásokkal. 17x14 cm 2789207
10298
434
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Női portré. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. 9x6 cm 2806649
10299
434
Póka György (1944- ): Táj madarakkal. Zománcfesték, farost, jelzett, fakeretben. Hátoldalán Póka György autográf soraival. 13×21 cm 2653394
10300
434
Pólya József (1923-1994): Kitörés. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. 32x41 cm. Üvegezett fakeretben. 2653390
10301
434
Pólya József (1923-1994): Rózsák. Kollázs, papír. Jelzett. 29,5x42 cm. Üvegezett fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft