Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2803659
10362
434
55000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Absztrakt kompozíció. Olaj, vászon. A művész által készített keretben. Jelzett. 114x83 cm 2803657
10363
434
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Absztrakt szemek. Olaj, farost. Jelzett. 80x60 cm 2803636
10364
434
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Gondolkodó. Olaj, vászon. Jelzett. 67x50 cm 2803656
10365
434
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Hölgy kalapban. Vegyes technika, karton. Jelzett. 69,5x50 cm 2716853
10366
434
26000
Szenténé Kálvai Mária (1939-): Melegedők (Kosztolányi Dezső idézettel). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 50×40 cm. 2738534
10367
434
120000
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Meleg este. Olaj, farost, jelezve balra fent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéje. Keretben, 80×60 cm / oil on wood fiber, signed, framed
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2804231
10368
434
Szijártó Kálmán (1946-): Tűzkép. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 22x22 cm 2785313
10369
434
Szlovák György (1913-1987): Torreádor. Tus, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 20,5x14,5 cm. 2494019
10370
434
Szokol Vilibáld (1888-?): vitéz dr. Szathmáry Zoltán nőgyógyász, orvosi szakíró portréja, 1924. Olaj, vászon, jelzett, Szokol Vilibáld autográf ajándékozási soraival. Kartonra varrva, karton sérült, vászon hátsó részén széleinél sérült. Sérült fa keretben, 60x49 cm 2806142
10371
434
Szontágh Tibor (1873-1930): Tutajok a Tiszán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (paszpartu által kissé takarva). Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán korabeli Nemzeti Szalon valamint Magyar Akvarell és Pasztellfestők Egyesülete kiállítási raglapokkal. 21×32 cm 2806153
10372
434
26000
Szontágh Tibor (1873-1930): Sajópart. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 34×46 cm. 2806189
10373
434
26000
Szontágh Tibor (1873-1930): Őszi táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35,5×45 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft