Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2778603
10338
434
110000
Somogyi-Soma László (1927-2004): Rejtett világ. Olaj, farost, Üvegezett keretben, 80×60 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2736827
10339
434
Stockinger László (?-): A pergolában, olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett, 18x24 cm 2805618
10340
434
24000
Sugár Gábor (1976-): Színes formák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm 2809620
10341
434
Szabó Vladimír (1905-1991): Kedvenceit etető pár. rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 10x15 cm 2801916
10342
434
15000
Szalay Lajos (1909-1995): Kocsi. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (74/100), lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 61×43 cm 2734389
10343
434
3200
Szalay Pál (1953-2015): Erotikus kép. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 18x54 cm 2734385
10344
434
3200
Szalay Pál (1953-2015): Erotikus kép. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 18x54 cm 2738309
10345
434
3200
Szalay Pál (1953-2015): Alakok tájban, 1998. Tus, papír. Jelzett. 42x29,5 cm 2738310
10346
434
3200
Szalay Pál (1953-2015): Alakok (szürrealista rajz). Tus, papír. Jelzett. 29,5x42 cm 2734349
10347
434
3200
Szalay Pál (1953-2015): Szőke hölgy (erotikus kép). Kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 18,5x54 cm 2749970
10348
434
Szász Endre (1926-2003): Férfi fej. Tus, papír, jelzett, bársony hatású borítással rendelkező paszpartuban, 17,5x12,5 cm 2740871
10349
434
15000
Szász Endre (1926-2003): Folyik a bor (illusztráció). Tus, papír, jelzett. Paszpartuban. 15,5×8 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft