Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2784253
10326
434
11000
Saly Németh László (1920-2001): Női portré, olaj, papír, jelzett, Saly Németh László autográf ajándékozási soraival 1975-ből. Üvegezett fakeretben, 22×15 cm 2785079
10327
434
Sarkantyu Simon (1921-1989): Csendélet. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, Sarkantyu Simon autográf ajándékozási soraival 1970- es évekből. 29x20 cm. 2679731
10328
434
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1928. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. Hátoldalán Tavaszi kiállítás (1928 v. 1929) raglapjával. 42x54 cm. 2786392
10329
434
Franz Scheffler (1951) német festőművész: Flamand tájkép.
Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben. 80x60cm 2786399
10330
434
22000
Emil Schmitz (1906-1987) német festőművész: Tavaszi rét, 1946.
Olaj, rétegelt falemez, jelzett. Fa keretben: 80cm x 60cm 2774108
10331
434
Alice Schuster (A düreni művésztelep tagja): Virágcsendélet 1983. Olaj, kasírozott vászon. Keretben. 30x40cm 2786408
10332
434
Paul Segler (1931) német festőművész: Virágcsendélet. Olaj,
farost, jelzett. Fa keretben: 70cm x 60cm 2809004
10333
434
Simon András (1958-): Álomkép, ofszet, papír, jelzett és számozott, 3/100 Üveg klipsz keretben 16x22 cm 2660205
10334
434
11000
Simonyi Emő (1943-): Álom kékben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). Lapszéli apró szakadással. 58x42 cm 2781779
10335
434
Sinkó Károly (1910-1967): Az angyal és a pásztorok. Fametszet, papír. Jelzett. Paszpartuban, paszpartu felső része laza. 40x22 cm 2642419
10336
434
Somlai Vilma (1938-2007): Virágos domb. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége és a művész pecsétjével, kis sérülésekkel, 30×35 cm 2642476
10337
434
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft