Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2741171
10194
434
Kósza Sipos László (1943-1989): Az üveg virága Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban, üveg mögött. 29x41 cm 2676681
10195
434
Kovács Attila (1938-2017): 24. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm. 2710299
10196
434
95000
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75, szitanyomat, papír, jelzett és számozott (94/100) a hátoldalá, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (94/100) on the reverse 2676688
10197
434
Kovács Attila (1938-2017): 26. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm. 2803676
10198
434
Kozma György (1954-): Kisfaludi Strobl Zsigmond műtermében. Szén, papír. Üvegezett keretben, jelzett, 50x31 cm 2786223
10199
434
Kozma Lajos (1884-1948): Csak a halál választ el. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián,körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786219
10200
434
Kozma Lajos (1884-1948): A múlt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786174
10201
434
Kozma Lajos (1884-1948): Munka eredménye. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786178
10202
434
Kozma Lajos (1884-1948): Örvényben. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786197
10203
434
Kozma Lajos (1884-1948): Figyelő szemek. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786201
10204
434
Kozma Lajos (1884-1948): Éva a paradicsomban. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786205
10205
434
Kozma Lajos (1884-1948): Támasz. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft