Kassowitz Félix (1907-1983): Itt a legujabb kéjgyilkosság (karikatúra). Tus, papír, jelezve jobbra lent. Kétoldalas, hátoldalán a karikatúra egy másik ceruzavázlata és Ludas Matyi bélyegzőjével. 15x21 cm.
Kesztyűs Ferenc (1932-): Citromok dáliával. Tűzzománc, kerámia, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. Fakeretben, 40×40 cm
Kesztyűs Ferenc (1932-), 2 db mű: "Rózsa" (1988) és "Séta az erdőben" (1987). Tűzzománc, kerámia, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és autográf ajándékozási sorokkal Obersovszky Gyula (1927-2001) szerkesztő, költő, 1956-os forradalmár részére. "Rózsa" kissé sérült. Fa keretben,18,5×9 cm
Koch Ernő (1898-1970): Konstantin Päts (1874-1956) portré vázlat. Észtország legbefolyásosabb politikusa a két világháború közötti független Észtországban, aki öt alkalommal töltötte be Észtország államfői pozícióját. Tallin. Fém nyomódúc. 44x33 cm, (Konstantin Päts, Estonian politician) (Konstantin Päts oli Eesti riigi üks rajajaid). Kétoldalas, hátoldala tájkép. Hátoldalán jelzett.