Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2804377
10242
434
Marsovszky Endre (1916-1989): Schwarzwald II. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 27,5x35,5 cm 2804383
10243
434
Marsovszky Endre (1916-1989): Giocoso. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 41x28,5 cm 2804387
10244
434
Marsovszky Endre (1916-1989): Kék naranccsal. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 28x40 cm 2804492
10245
434
14000
Máthé Márk Eduárd (1967-): Pipacsos csendélet. Olaj, farost, jelzés nélkül, dekoratív fakeretben, 40×50 cm 2777173
10246
434
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Álló férfiakt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. Jobb alsó sarkában apró sérüléssel. 34x21 cm 2772694
10247
434
34000
Mayer Alajos (1878-?), 2 db mű: Hölgy és férfi portréja. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 14x10 cm. 2804280
10248
434
Melocco Miklós (1935-): Nőszirom, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, d: 32,5 cm 2789036
10249
434
75000
Melocco Miklós (1935): Kötél csomó - Memento Mori. Ceruza, papír, üvegezett keretben. 21 x 30 cm, 14 x 30 cmj.j.l.: Melocco 2004 2806654
10250
434
Menyhárt József (1901-1976): Mulatozók (art deco grafika). Linómetszet, papír. Jelzett a metszeten, paszpartuban. 16,5x13 cm 2665531
10251
434
34000
Mérey László. (A 20. század első felében alkotott. ): Fjord vitorlásokkal. Olaj, vászon, restaurált, jelzés nélkül, sérülésekkel, 55x68cm 2665530
10252
434
34000
Mérey László. (A 20. század első felében alkotott. ): Fjord vitorlásokkal. Olaj, vászon, restaurált, apró sérülésekkel, jelezve balra lent: Mérey L. 55x68cm 2784109
10253
434
24000
Mészáros Lajos (1925-1971): Alkonyat. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és egy másik címkével. Fakeretben. 60x80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft