Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2781147
10374
434
14000
Szőnyi István (1894-1960): Szérűskert. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30,5x38 cm 2618411
10375
434
15000
Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 50×70 cm 2687335
10376
434
Tábori József (1928-2001): Tanya. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, 21x30 cm 2687337
10377
434
Tábori József (1928-2001): Mártélyi Tisza part. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, 21x32 cm 2715516
10378
434
Tábori József (1928-2001): Tanya viharban. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 29x41,5 cm 2784965
10379
434
Takács Zoltán (1940-): Halászbástya. Nyomat, papír, jelzett, papírra kasírozva, Takács Zoltán autográf ajándékozási soraival 1973-ból. 19x29 cm. 2579582
10380
434
Tálos Gyula (1887-1975): Ilonka 1939. Ceruza, papír, Jelzett. Lapméret: 50x40 cm Szakadással 2804351
10381
434
Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Zápor előtt, 1967. Tus, papír, jelzett, Képcsarnok Vállalat címkéjével. Paszpartuban. 27x40 cm 2717038
10382
434
30000
Tasnádi József (1960-): Joseph Roulette, 1999. Nyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50×82 cm 2803609
10383
434
Tavaszy Noémi (1927-2018): Kecskeméti Nagytemplom, 1992. Olajpasztell, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 60x42 cm 2804363
10384
434
Tóth Imre (1929-2004): Konstruktív utca (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír. Jelzett. Paszpartuban. 9x27 cm 2740400
10385
434
3200
Tuka László (1924-2007): Olvad a hó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (88/100). Lap széle kissé foltos. 41,5x27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft