Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2806605
10037
434
19000
Bíró Ferenc (1921-2001): Csendélet. Olaj, fa, jelzett. Sérült. Fakeretben. 50x39 cm 2785015
10038
434
Bojtor Károly (1933-1999): Dombok közt. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, Bojtor Károly autográf ajándékozási soraival 1974-ből. 15,5x21 cm. 2806635
10039
434
9500
Bokor Imre (?-?): Virágok. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 58x86 cm 2784737
10040
434
Bolgár József (1928-1986): Csendélet. Filctoll, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Bolgár József autográf ajánlási soraival 1973-ból. 30x21 cm. 2811306
10041
434
Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis. Rézkarc, papír, jelzett. 45x34 cm 2804290
10042
434
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett. Apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 19x27 cm 2803735
10043
434
Bordás Ferenc (1911-1982): Tavaszi virágok. Rézkarc, papír. Üvegezett, kopott fakeretben, 39×29 cm 2784831
10044
434
Böhm Lipót "Poldi" (1916-1995): Csendélet. Színes ceruza, papír, jelzett, Böhm Lipót "Poldi" autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm. 2786397
10045
434
26000
Erwin Braun (1922-2003) német festőművész: Havas táj szánnal,
1973. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben: 90cm x 70cm 2781916
10046
434
28000
Bubelényi László (1953-): Múló idő. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm 2674034
10047
434
13000
Bujdosó Alpár (1935-2021): Kitöltésre váró rovat.... Szitanyomat, papír, jelzett, 42x57 cm 2781140
10048
434
26000
Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Tehenek a vízparton. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24×35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft