Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2774535
11568
431
Hollóházi Vasas SC retro mokkás készlet. 6 db, aljjal Matricás, jelzett, minimális kopással 28 cm 2771770
11569
431
Hollóházi fácán mintás porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2747716
11570
431
Hollóháza nagy bonbonier, matricás, jelzett, kopásokkal, 15x17cm 2747718
11571
431
Hollóházi mintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm 2744257
11572
431
Gránit Art Deco tűzpiros mokkás készlet, 5 személyes, jelzett, kopásnyomokkal. 2742667
11573
431
Drasche kakas és tyúk, fehér mázas porcelán, tervező: Markup Béla, 1940 körül. Oldalán Markup B. jelzéssel, egy kisebb részen (a kakas fején) mázjavítással. Ritka darab! 20x10x18 cm 2753322
11574
431
Drasche / Kispest váza, jelzett, kopásokkal, m: 8cm 2603230
11575
431
Gránit postás figura, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:17cm 2765727
11576
431
Kispest porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, kalapján kis lepattanással, m: 8,5 cm 2768964
11577
431
Gránit pingvines tányér, jelzett, kis kopással, g: 21,5 cm 2773290
11578
431
Budapest feliratú, Aquincumi porcelán váza m: 20,1cm (Parlament, Országház), matricás, aranyozott, jelzett, kopásokkal. 2547458
11579
431
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró kopás. m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft