Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2755900
11424
431
Herendi fácán, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, h: 22cm 2755362
11425
431
Herendi virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m:24cm, d: 20 cm 2755365
11426
431
Herendi virág mintás, barokkos váza, jelzett, hibátlan, belül vízköves m:16cm, d: 18 cm 2695576
11427
431
220000
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2709206
11428
431
70000
Herendi 26 részes étkészlet, zöld virágmintás, jelzett, 2db süteményes, 1 db lapos, és főzelékes restaurált. 2771950
11429
431
Herendi Krisztus figura, fehér mázas, jelzett (formatervező: Horvai János, 1873-1944), hibátlan, m: 30 cm 2760008
11430
431
2 db Herendi Eton mintás mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással 2760007
11431
431
2 db Herendi Eton mintás mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással 2765835
11432
431
3dh Herendi bonbonier, kézzel festett, apró kopásokkal, kis lepattanással d: 7,5-12cm 2765824
11433
431
Herendi ETON mintás lapos tányér, 2 db, jelzett, kopott, mázrepedéssel, d: 25 cm 2765715
11434
431
Herendi Léda és a hattyú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 2762257
11435
431
Herendi fácán mintás tejkiöntő, feltehetően egy 12 személyes teás készletnek lehetett a része, nagy méretű, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft