Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2766969
11496
431
Zsolnay porcelán teás kanna historizáló díszítéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 24 cm 2768691
11497
431
Zsolnay eozin mázas vízmerítő kártya tartó. Jelzett, hibátlan. 18 cm 2762319
11498
431
Zsolnay pillangó mintás mini váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:14,5 cm 2743130
11499
431
Zsolnay virágmintás váza, aranyozott felirattal, Magyar Népköztársaság 1985. komlói ifi gyalogló csoport bajnoksága, "MNK IfI GYALOGLÓ CSB. 1985. KOMLÓ" Kopott, jelzett, m: 27 cm 2677177
11500
431
Zsolnay vegyes tétel, 6db csészealj, 1 db nagy tányér, 2db süteményes tányér, 1db cukortartó fedele ragasztott, 1db teáskanna, kopásokkal, apró lepattanással. 2773358
11501
431
Zsolnay szecessziós majolika tányér, alján lepattanással, jelzett, d: 18 cm 2765724
11502
431
2db Zsolnay pillangómintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5cm 2753537
11503
431
Zsolnay Art Deco szendvicses tálca, jelzett, kopott, 16x41 cm 2767988
11504
431
Zsolnay tétel, össz. 3 db: Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16 cm + Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7 cm, h: 9 cm + Zsolnay csacsi figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13 cm, h: 11 cm 2771761
11505
431
Zsolnay virágmintás váza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2765722
11506
431
Zsolnay cukortartó, fedő nélkül, jelzett, 1910-20 körül, korának megfelelő állapotban. m: 7,5cm, d: 10 cm 2650376
11507
431
Zsolnay csellózó fiú, porcelán, jelzett, kopott, sérült, m:21cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft