Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2744710
11640
431
Kőbányai óriási mozsár, porcelán, fa, korának megfelelő állapotban, m: 17cm, h: 33 cm 2740256
11641
431
Jelzés nélkül, zsáner jelenet, biscuit porcelán, sérült, kopott. m: 19 cm 2690574
11642
431
4600
Német Wallendorf fiú nyuszikkal, kézzel festett porcelán, jelzett, apróbb mázhibákkal, m: 15 cm 2753534
11643
431
ENS kínáló, porcelán, rózsákon kis lepattanás, 16x23 cm 2753519
11644
431
Meissen virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x14 cm 2753407
11645
431
Antik puttós gyertyatartó, sérülésekkel, jelzett, m: 16,5 cm 2753370
11646
431
4db Davenport angol süteményes tányér, jelzett, kopásokkal, d: 16 cm 2744363
11647
431
5 db cseh süteményes tányér, jelzett, kopásnyomokkal d: 20 cm 2744357
11648
431
4 db régi kínai teáscsésze, kis sérülésekkel, kopásokkal. Jelzés nélkül. 2603027
11649
431
Delft holland fali dísztányér, jelzett, kopásnyomokkal, d:26cm 2736710
11650
431
Haas & Czjzek 6 személyes mokkás készlet, jelzett, hibátlan. 2774274
11651
431
Antik tejkiöntő, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft