Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2769443
11784
431
Hutschenreuther csíkos vázácska, 1914. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 12 cm 2769079
11785
431
1 db Zsolnay piros + 1 db Herendi zöld süteményes tányér. Jelzettek, kis lepattanásokkal, kopásnyomokkal, d: 16,5 - 18 cm 2768975
11786
431
Ens porcelán pillangók. Kézzel festett, alján etikettel jelzett ("Hópehely" Játék és Edénybolt, Kispest), hibátlan, m: 9 cm 2768965
11787
431
Ens porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 16,5 cm 2771389
11788
431
Gustav Klimt bögre kanállal, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 12 cm 2771765
11789
431
Limoges kék-arany bonbonniere, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 11 cm 2771768
11790
431
Kínai tájépes bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10 cm 2771740
11791
431
3800
Rosenthal porcelán mustáros kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 10 cm 2772050
11792
431
Halas fali váza, 2 db, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 24 cm 2767885
11793
431
Porcelán mokkás csésze, matricás dekorral, három lábon álló, jelzés nélkül, m: 8 cm és egy hozzá méretben nem illeszkedő csésze, matricás, jelzés nélkül, d: 13 cm 2597992
11794
431
Balexed emlék tányér, a Sidney opera képével díszítve, jelzett, hibátlan, d:20cm 2597994
11795
431
Kronester Bavaria emlék tál, 2000 éves Augsburg, jelzett, hibátlan, d:24cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft