Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2428717
11772
431
Azonosítatlan jelzéssel: Virágos lányka. biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, lepattanással a virágon 21 cm 2775265
11773
431
Kínai porcelán teás csésze. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2775258
11774
431
Cape Knoll porcelán teás csésze. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 2773644
11775
431
Go&Ka katicabogaras bögre jelzett, hibátlan. 9 cm 2775249
11776
431
Osztrák porcelán teás csésze. Matricás, jelzett, kopással. 2774524
11777
431
Vasas SC porcelán sörös korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm 2774525
11778
431
Vasas SC öregfiúk porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 28 cm 2775834
11779
431
2 db népies porcelán kulacs: Mátravidéki Gyümölcs és Borhét Gyöngyös 1950. feliratú (nagyobb) + virágos (kisebb). Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 - 15,5 cm 2774396
11780
431
Kerengő dervis. Fehér mázas török porcelán figura. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm / Whirling dervish. Turkish white glaze porcelain figurine. Unmarked. 2770741
11781
431
Köhler német porcelán falióra. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 26,5 cm 2769476
11782
431
Meissen Rosette Schwarz mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x9 cm 2769457
11783
431
Limoges porcelán dísztálka, Cheverny kastély képével díszített. Matricás, jelzett, hibátlan, fém tartóállvánnyal, d: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft