Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2768698
11748
431
Jelzés nélkül: historizáló jelenetes áttört tál. Matricás, kopásokkal 32x20 cm 2767295
11749
431
Wedgewood porcelán benzines öngyújtó, jelzett, amerikai szerelékkel, kis kopásokkal, m: 7 cm 2773871
11750
431
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, ragasztott, sérült. d: 21 cm 2773525
11751
431
Német porcelán puttós figura. Fehér mázas, aranyozott, jelzett, hibátlan 18 cm 2773295
11752
431
Winterling Bavaria kétszemélyes reggelizőkészlet, kis kopással, jelzett. 2773294
11753
431
Winterling Bavaria kétszemélyes reggelizőkészlet, kis kopással, jelzett. 2773268
11754
431
Winterling Bavaria egy személyes reggelizőkészlet, kis kopással, jelzett. 2773259
11755
431
Schimding váza és tányér, jelzett, matricás porcelán, m: 12cm, d: 19 cm 2768573
11756
431
Lovas motívumos tányérok 4 db és egy bögre. Matricásak, jelzettek, hibátlanok d:14-20 cm-ig 2768347
11757
431
Nagy méretű porcelán baba. 52 cm 2772178
11758
431
Porcelán betétes fa sodrófa 38 cm 2772160
11759
431
Rosenthal virág mintás cukordoboz. Matricás, jelzett, hibátlan d: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft