Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603308
11724
431
Villeroy & Boch elefántos és oroszlános dísz csempe, jelzett, hibátlan, 15x20cm 2572297
11725
431
3200
Likőrös palack, porcelán, Napóleon képmásával díszítve, matricás, jelzés nélkül, opásnyomokkal, m:28cm 2621587
11726
431
1980 Winterling moszkvai olimpia porcelán dísztányér matricás jelzett hibátlan 20cm 2621597
11727
431
4 db Clementina van der Walt iparművész tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm 2659856
11728
431
Kínai porcelán váza, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2603287
11729
431
Fischer & Mieg, Pirkenhammer csésze alátét, kézzel festett porcelán, jelzett, 1900 körül, d:15cm, kopásnyomokkal 2679563
11730
431
Royal Worcester Diana és Prince of Wales esküvő porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 11cm 2655248
11731
431
Delt váza, porcelán, jelzett, mázrepedéssel, m: 15,5 cm 2664427
11732
431
Heinrich porcelán dísztányér Louis Payen által tervezett mintával, UNICEF jótékonysági kiadás. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2655247
11733
431
Unterweissbach retro porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2679558
11734
431
Jelzés nélkül: Dísz porcelán 27 cm 2679559
11735
431
Aynsley Prince of Wales family tree porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft