Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603021
11712
431
Bareuther bavaria német retró teáscsésze, matricás jelzett, 1970 körül. 2603023
11713
431
3 db retro lengyel teáscsésze, jelzett, kopásnyomokkal. 2733877
11714
431
Edelstein Bavaria art deco hiányos teás készlet: cukortartó, csésze, tálka 2755618
11715
431
Seltmann Bavaria teáscsésze, jelzett, hibátlan. 2755622
11716
431
4db retró Aquincum kis tálka, jelzett, kopásokkal. 2755624
11717
431
PM német patkó alakú bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 cm 2711097
11718
431
Porcelán füles kancsó, szerzetes formájú, mázas, kis kopással Jelzett 21 cm 2603282
11719
431
Portugál Pereiras Valado porcelán virágtartó 2db, és fedeles kínáló, hibátlan, jelzett, m:21-14cm 2655252
11720
431
Olasz, Martini, porcelán hamutál, jelzett, mázhibákkal, d: 16 cm 2655253
11721
431
4400
Francia Napóleon konyakos hamutál, fajansz, kopásnyomokkal, 19x19 cm 2650310
11722
431
Boch belga porcelán tálka (2db). Kézzel festett, jelzett, hibátlan . D: 11 cm 2650312
11723
431
Villeroy&Boch ,, Children of the World" emlék porcelán tál, dobozában, hibátlan, jelzett d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft