Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2738092
11688
431
Gyógyszerész Capodimonte? porcelán szobra fa talapzaton. Biszkvit porcelán, festett. Hibátlan. 24 cm 2424077
11689
431
Höchst porcelán levél formájú kínáló, jelzett, mázhibákkal, egészen apró lepattanással, 19x14,5 cm, m: 4 cm 2607635
11690
431
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan. 2567573
11691
431
Angol teás kanna. Matricás porcelán jelzett, hibátlan 23 cm 2691295
11692
431
Julen Rörstand Sweden 1974. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2691296
11693
431
Julen Rörstand Sweden 1978. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2691298
11694
431
Julen Rörstand Sweden 1979. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2746491
11695
431
5 db japán falitányér, porcelán, kopott, jelzett, d: 13-20 cm 2746472
11696
431
Japán váza, kanadai lovassal, matricás, jelzett porcelán, kopásokkal, m: 14 cm 2757037
11697
431
Japán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 13 cm 2756672
11698
431
Cseh Alt Wien porcelán bonbonier, magyar trikolór színekben, tetején antik jelenettel díszített. Matricás, jelzett, kis kopással, d: 11 cm 2753456
11699
431
Kanadai emlék tányér, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft