Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2667653
11544
431
3200
Hollóházi gyertyatartó pár, matricás porcelán, jelzett, m: 11 cm 2655134
11545
431
Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm 2655245
11546
431
Hollóházi porcelán ,,Seherezádé", kézzel festett, jelzett, kopott, apró vaspötty, ragasztott. m: 25 cm 2650302
11547
431
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, hibátlan. m: 21 cm 2754901
11548
431
Hollóházi fuvolás fiú. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14 cm 2774282
11549
431
Holloházi Seherezádé, kézzel festett, jelzett, sérült, m:24 cm 2751589
11550
431
Hollóházi, Bükki Béla terv, 5db süteményes tányér, jelzett, hibátlan, d: 17,3 cm 2765720
11551
431
Hollóházi virágmintás váza, kopásokkal, jelzett, m: 17 cm 2765721
11552
431
Hollóházi madaras váza, kopásokkal, jelzett, m: 17 cm 2765730
11553
431
Hollóházi cukortartó, jelzett, rózsán minimális lepattanás, m: 11 cm 2768805
11554
431
Hollóházi cica, jelzett, kis lepattanással, m: 8,5cm 2768803
11555
431
3800
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft