Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2644202
11616
431
Angol retró madaras porcelán váza pár, matricás, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 23 cm 990505
11617
431
Ernst Bohne sons, Rudolstadt, Germany, Halászfiú porcelán, jelzett, apró lepattanással a kalapon, cca 1854-1920, m:17cm 2612620
11618
431
Unterweissbach porcelán nő, kézzel festett, jelzett, sérült, m:24 cm (terv: Kurt Steiner) 2733867
11619
431
Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matricás, jelzett, minimális kopással 2765826
11620
431
Villeroy & Boch antik süteményes tányér, 4db, kis kopásokkal, jelzett, d: 20 cm 2768696
11621
431
Jelzés nélkül: Rokokó szerelmi jelenetet ábrázoló gyertyatartó. Kézzel festett, kisebb lepattanásokkal. 36 cm 2766569
11622
431
40000
Vileroy & Boch virágos étkészlet. Hat személyes Matricás, jelzett, minimális mázhibákkal 2771220
11623
431
Alt Wien teáskanna. Részben kézzel festett porcelán, kis kopással 20x15 cm 2762107
11624
431
Kínai váza, porcelán, mázalatti kobaltkék virágdíszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2762106
11625
431
Kínai váza, porcelán, mázalatti kobaltkék virágdíszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 2762104
11626
431
Japán Hinamatsuri babafigura 2db, Kutani porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5-9,5cm 2771306
11627
431
Raffaello Romanelli (1856-1928) nyomán, Venus. Biscuit porcelán, olvashatatlan jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft