Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2768818
11472
431
50000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2750545
11473
431
6 db Zsolnay Pompadour mintás lapos tányér, jelzett, kopott, d: 23,5 cm 2750489
11474
431
36000
6 db Zsolnay Pompadour mintás leveses csésze, 6 db előételes tányérral. Jelzett, kopásnyomokkal, egyik tányéron lepattanás. d: 12,5-19 cm 2774266
11475
431
38000
Zsolnay virágmintás, 6 személyes teáskészlet, jelzett, kopásokkal. 2762086
11476
431
38000
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Halász Imréné), hibátlan. d:19 cm, m:17 cm 2766575
11477
431
28000
Zsolnay eozin mázas merítő lány, névjegytartó. Jelzett, hibátlan d: 16 cm 2766576
11478
431
Zsolnay zöld eozin mázas paradicsom váza, jelzett, hibátlan, m:10 cm, d:11 cm 2766578
11479
431
Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett, erős kopásnyomokkal, d: 15 cm 2766579
11480
431
30000
Zsolnay eozin mázas női alakos váza, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2767415
11481
431
Zsolnay virágmintás porcelán fali dísztál. Kézzel festett, jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 30 cm 2768808
11482
431
Zsolnay Pompadour mintás, hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. Hiány: 1 alátét, 1 kanna, 1 tejkiöntő 2768801
11483
431
Zsolnay Pompadur mintás óra, kézzel festett, jelzett, nincs kipróbálva, kis kopásokkal d: 26cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft