Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2747425
11592
431
Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm 2747429
11593
431
65000
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal. 2754617
11594
431
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2754700
11595
431
11596
431
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754698
11597
431
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754697
11598
431
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754695
11599
431
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754694
11600
431
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2725855
11601
431
8500
Japán mintás porcelán teás készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, egy tányér ragasztott. 45x30 cm 2719974
11602
431
DBL Boci formájú tejkiöntő, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, sz: 20 cm 2523950
11603
431
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft