Porcelán

Tételek száma: 422

Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm
11592.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11593.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
11594.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül.
11595.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11596.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11597.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11598.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11599.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11600.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Japán mintás porcelán teás készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, egy tányér ragasztott. 45x30 cm
11601.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
DBL Boci formájú tejkiöntő, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, sz: 20 cm
11602.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11603.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft