Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2772458
11520
431
Zsolnay kék pöttyös csésze csészealjjal, jelzett, matricás, hajszálrepedéssel 2772163
11521
431
Zsolnay Mária Besnyői emlék bonbonier, kopott, d: 9 cm 2471388
11522
431
Zsolnay levélmintás hamutál. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11 cm 2694780
11523
431
220000
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2708458
11524
431
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 24 cm, d: 23 cm 2773354
11525
431
Hollóházi Jurcsák László tervezte váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2707761
11526
431
4400
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm 2739990
11527
431
15000
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán falikép, jelzett, keretben. 8x11,5 cm. 2770205
11528
431
24000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2772234
11529
431
15000
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, kissé sérült bőr keretben, Kép mérete 18x12 cm 2735259
11530
431
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 26 cm 2772749
11531
431
2 db Hollóházi és Boglar porcelán angyalka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft